O nás

Pás slov o nás

Naše společnost se zabývá pasním profesionálních textů na míru

Tvořit a tvořit. Takové je zadání pro profesionály, kteří se věnují psaní. Ale napsat něco nestačí.
Jsme tým profesionálů, který se věnuje mnoho let psaní článků na mnoha webových platformách a mnoho z nás se zúčastnilo literárních soutěží s výbornými úspěchy.
Pracují pro nás redaktoři významných periodik, kteří si rádi občas „odskočí“ do jiné sféry a napíší zajímavý článek neomezený redakčními restrikcemi. Stejně tak máme pisálky, kteří píší pro PR weby nebo specialisty na SEO stránky. Často vytvoříme několik stylistických nabídek, aby si zákazník mohl vybrat. Proto také můžeme postihnout velkou škálu různých témat a literárních stylů. Píšeme sci-fi články i reklamní slogany.
Většina klientů je naprosto spokojená a vrací se. Máme proto jednak stálé zakázky nebo jednorázové, kde se musí stihnout termín. Píšeme do regionálního tisku i do známých časopisů, někdy pro konkrétní redakci nebo například pro fotografy z dodaných materiálů. Není problém, dohodnout jakékoliv literární zadání.
Velký úspěch mají rozhovory, kde se nevyhýbáme jakýmkoliv tématům. Společnost sice navenek působí otevřeně, ale odpovídat na choulostivá témata se stejně nikomu nechce. Proto umíme zvolit slovosled otázek tak, abychom se postupně dostali k jádru věci.
Nejen v kvalitě je síla. Někdy je třeba kvantita. Propagace webových stránek vyžaduje řadu článků a odkazů. Píšeme pro mnohé marketingové agentury a máme dokonce tým, který zvládne celou redakční práci od vymyšlení tématu až po konečnou stylistickou a gramatickou korekci.
Pokud chcete pracovat s profesionály, pracujte s námi.
Psaní je radost. A my jsme psaní!

10000

Napsaných řádků

+

99

Spokojených zákazníků

%

20

Profesionálních copywriterů

+
WhatsApp chat